О firmie

MAZ Auto Poland — oficjalny dystrybutor Spółka akcyjna typu otwartego “Mińska fabryka samochodów” Spółka zarządzająca holdingu “Bieławtomaz” w krajach Unii Europejskiej.

ОАО “МАZ”, największe przedsiębiorstwo Republiki Białorusi, od 75 lat produkuje samochody osobowe, ciężarowe, przyczepy, a także specjalne maszyny dowolnego celu, jest powszechnie znany w ponad 80 krajach świata i ma wydajną sieć dystrybucyjną.

Produkt Mińskiej Fabryki Samochodów spełniają normy środowiskowe dla przemysłu motoryzacyjnego “Euro-5” I “Euro-6” przyjęte przez Unię Europejską w celu ograniczenia emisji silników benzynowych i wysokoprężnych do atmosfery.

Dom handlowy MAZ Auto Poland przedstawia pełen zakres usług w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu pasażerskiego i towarowego produkcji ОАО “МАZ” w krajach Europy.

Odtwórz wideo

GŁOWNYM CELEM NASZEJ FIRMY JEST ZAPEWNIENIE ODBIORCY KOŃCOWEMU ORAZ PRZEDSIĘBIORCOM PARTNERSKIM, KONKURENCYJNYCH STALE ULEPSZANYCH SPRZĘTÓW PRZEMYSŁOWYCH, POJAZDÓW I CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH.

DZISIAJ WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA FIRMAMI Z KRAJÓW EUROPEJSKICH.POSIADAMY ROZWINIETĄ SIEĆ DEALERSKĄ POJAZDÓW ORAZ CZĘŚI MAZ. W CZASIE SWOJEJ PRACY DALIŚMY SIĘ POZNAĆ JAKO RZETELNY I WIARYGODNY PARTNER.

Jesteśmy zainteresowani ciągłą rozbudową sieci dystrybucyjnej oraz gotowi do rozpoczęcia kompleksowej współpracy z nowymi firmami. MAZ Auto Poland jest osobą prawną, zgodnie z prawem Rzeczpospolitej Polskiej, w której jedynym założycielem jest SPÓŁKA Z O. O. “MAZ”.
Chcemy również zauważyć, że JSC “MAZ” zwraca szczególną uwagę na wsparcie gwarancyjne swoich produktów w miejscach ich użytkowania.

OAO MAZ współpracuje z ponad 200 partnerami serwisowymi na całym świecie , w tym w krajach Ameryki Łacińskiej, Afryki, Europy, Rosji, Azji Środkowej i Południowo-Wschodniej. Kolejnym etapem chcemy również rozszerzyć naszą sieć serwisową na terenie Polski i w razie zainteresowania w współpracę jesteśmy gotowi złożyć Państwu swoją ofertę.

Nasze usługi

• Sprzedaż nowych i używanych autobusów, ciężarówek i maszyn specjalnego przeznaczenia MAZ.
Kupując samochody naszej produkcji , twoja firma otrzymuje niezawodne i skuteczne rozwiązanie zadań o różnym stopniu trudności.
• Sprzedaż oryginalnych części zamiennych do maszyn MAZ.
Do dyspozycji mamy obszerny magazyn, w którym na stale znajdują się najbardziej poszukiwane części zamienne MAZ. W sytuacji braku pożądanej części, dostarczymy ją w ciągu tygodnia.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami czy masz jakie kolwiek inne pytania? Proszę o kontakt telefoniczny lub e-meilowy:

+48 503 631 365
+48 603 648 278
biuro@maz-auto.pl
kostya@maz-auto.pl

Nasi specjaliści udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i dadzą fachowej porady w zakresie wyboru preferowanego wyposażenia autotechniki.